CEO’dan Mesaj   

Ana Sayfa/ Hakkımızda/ CEO’dan Mesaj                       

Değerli Müşterilerimiz ve Paydaşlarımız,

Global Grup markalarından Global E-Learning artık çok daha kapsamlı eğitim içeriklerine sahip.

2023 yılında sektörün de ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirdiğimiz özel içerikler ile farklı departmanlara faydalı e-eğitim modülleri oluşturulmuştur.

Global E-Learning olarak Türk Telekom’la birlikte geliştirdiğimiz işbirliğimiz yeni süreçleri de beraberinde getirmiştir. Müşterilerimize olan sorumluluk bilincimizi bir kademe daha artırarak erişebilirlik mottomuzla tüm başlıklarda özel içerikler 2024 yılında da geliştirmeye devam ediyor olacağız.

Tamamlanan E-Eğitim İçeriklerimiz:

 1. Yönetim Sistemleri
 2. İş Sağlığı ve Güvenliği
 3. Acil Durum Ekipleri
 4. KVKK
 5. Kentsel Dönüşüm
 6. Kişisel Gelişim
 7. Kurumsal Kültür – İşbaşı – Değerler  Eğitimleri
 8. Ziyaretçi Videosu

Yeni e-learning eğitim içeriklerimizi siz değerli müşterilerimiz için geliştirmeye ve işbirliğimizin artması için tüm e-learning projelerinizde gelişimi birlikte yaşamaya devam ediyor olacağız.

Saygılarımla,

Ümit GEDİMAN
CEO

İstanbul, 7 Kasım 2023

Risklerle günlük hayatımızda karşı karşıyayız, bu riklerle yaşamayı öğreniyor, her birimiz bireysel önlemler arayışı içinde oluyoruz. Hem iş yerimizde hem de evde geçirdiğimiz sürelerde (çalışırken veya yaşam kalitemizi korumak için) birçok konuda mücadele ediyoruz.

Sürekli sağlık ve güvenliğe olan bağlılığınızı ve güvenliğin önemi şimdiye kadar olduğundan daha fazla değerli olduğunu tartışmamız yaşamaya başladık. İK iş aileleri; çalışanlarını, ailelerini  hatta çocuklarını; işverenler çalışanlarını ve  müşterilerini  zarar görmekten korumak için çalışırken, şirketlerin bu eşi görülmemiş küresel kriz karşısında takdire değer bir çaba içerisindeler.

Global OSGB ve Global E-Learning’den Covid-19 Süreci Sonrası Özel Geliştirmeler

Global OSGB ve Global E-Learning olarak bu çabaları alkışlıyoruz. İşletme liderleri artık güvenliği her zamankinden daha fazla desteklemeli ve umarım şirketlerin sağlık ve güvenlik politikalarını daha da ileriye götürmek için yeni inovatif ve çalışanların ön plana çıktığı yeni stratejik İSG ve E-Learning çalışmalarını geliştirmek için yeni aksiyonlar tanımlamak gerekmektedir.

E-Learning de bu konuda en kritik öneme sahip bir dijital değişim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bizler de tüm sektörlerin gelişime katkısı için özel geliştirdiğimiz içerik ve mevzuat çalışmaları ile;

 • İş Sağlığı ve Güvenliği
 • Acil Durum
 • Yönetim Sistemleri
 • Özel İçerik ve Modüllerle

sektörün gelişimi için tüm gayretimizle çalışmaktayız.

İşyeri Güvenliği Her Zamankinden Daha Kritik

Koronavirüs pandemisi eşi görülmemiş bir küresel kriz yarattı ve işyerlerini önemli şekillerde etkiledi. En profesyonel operasyonlar bile kendilerini hayat kurtaran ürün ve hizmetler sunma yeteneklerini engelleyen durumlarda karşılaştılar.

Geçen hafta (1 Ağustos 2020) yapılan bir analiz çalışmamızda farklı sektörlerden oluşan müşteri etkilenme analizine göre, müşterilerimizin % 75’sinin bugün hala iş başında çalışanlar olduğunu tespit ettik. Bu işlerin çoğu market, inşaat, imalat, taşımacılık, teslimat, posta, hava yolları, toplu taşıma, savunma sanayi, temizlik, güvenlik, geri dönüşüm, depolama ve tekstil mağazacılık.

İşletmeler potansiyel olarak işlerini güvenle yapmak için ihtiyaç duydukları güvenli çalışma ortamı ve birçok konuda korumayı düşünmek zorunda kaldılar.

Bu kapsamda İSG’ye ve E-Learning’in önemini tüm İK profesyonelleri ve işverenler iş süreçlerinde yer vermelidir.

Sağlıklı ve güvenli çalışmalar dileriz,

Ümit GEDİMAN

CEO